Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 16.10.2019, 10:13
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2014 » Січень » 13 » Результати вихідних 11-12 січня
15:06
Результати вихідних 11-12 січня
VІ тур
ІІ ліга
11 січня (субота)

37. Хмелівка – Гринівка 5:2
Зіняк-2, Заруба-2, Мотуз - Доцяк, Яців

38. Скобичівка – Космач 1:5
Багрій - Ярич Р-2, Ярич В, Паливода І, Косович

39. Монастирчани – Підгір’я -:+

40. Діброва – Саджава 2:8
Дутчин, Яковенко - Петрів-4, Надрага-2, Холевчук-2

41. Пороги – Сокіл 2:2
Данилюк В, Глубіцький - Фелик, Гоголь

42. Глибівка – Ластівці 1:4
Ющук В - Середюк-3, Чередніченко І

Горохолина - вихідний

І ліга
11 січня (субота)


16. Іваниківка – Перевізник 4:7
Якубів-4 - Дем’яник-3, Стоцький-3, Боришкевич

17. Медик – Ст. Богородчани 7:2
Долотко-5, Яцурак, Вірстюк - Збіглей, Дидич

18. Дзвиняч – Старуня 0:7
Данилюк-2, Макогон-2, Грицюк-2, Павлюк

Отрада - вихідний

VІІ тур
ІІ ліга
12 січня (неділя)


43. Саджава – Глибівка 6:2
Канюк-2, Криховський-2, Холевчук-2 - Надрага, Гоголь

44. Пороги – Діброва 4:4

Данилюк Д-2, Вірстюк, Лешко - Романів-2, Дутчин, Яковенко

45. Підгір’я – Скобичівка 13:4
Онуфрак Т-4, Гоголь-4, Дмитрів-3, Красілич, Савчук - Байгерич-2, Багрій, Менюк

46. Космач – Хмелівка 5:5
Семенів-3, Паливода І, Косович - Зіняк-2, Загірняк Р, Мотуз, Загірняк Ю

47. Ластівці – Монастирчани 5:2
Шутак-2, Середюк, Рудницький, Чередніченко І - Суслик, Бурса

48. Горохолина – Сокіл -:+

Гринівка – вихідний

І ліга
12 січня (неділя)


19. Перевізник – Отрада 4:1
Стоцький-3, Клебан - Струтинський

20. Ст. Богородчани – Іваниківка 3:5
Момот, яремко, Збіглей - Катрич-2, Гаргат А, Якубів, Гаргат В

21. Старуня – Медик 3:6
Данилюк, Петришин, Грицюк - Вірстюк-3, Канюк-3

Дзвиняч - вихідний
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 479 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz