Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 19:34
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2016 » Березень » 11 » Анонс районного турніру "Кубок НФК Ураган"
15:12
Анонс районного турніру "Кубок НФК Ураган"
У Богородчанах в спортивному залі будівельного ліцею у березні-квітні проходитиме районний турнір з футзалу серед школярів 5 класів та молодших "Кубок НФК Ураган".
Пропонуємо проект календаря змагань:
Група А
1. Богородчанська ЗОШ №2
2. Старунський НВК
3. Саджавська ЗОШ
4. Підгірська ЗОШ
5. Старобогородчанська ЗОШ
Група Б
6. Дзвиняцька ЗОШ
7. Горохолинська ЗОШ
8. Порогівська ЗОШ
9. Іваниківська ЗОШ
10. Богородчанська ЗОШ №1

Календар ігор
І ігровий день (12 березня) 1-2 тури
Група А
10.00 год. – 2А Старунський НВК - 5А Старобогородчанська ЗОШ
10.30 год. – 3А Саджавська ЗОШ - 4А Підгірська ЗОШ
1А Богородчанська ЗОШ №2 – вихідний

11.00 год. – відкриття змагань

Група Б
11.30 год. – 7Б Горохолинська ЗОШ - 10Б Богородчанська ЗОШ №1
12.00 год. – 8Б Порогівська ЗОШ - 9Б Іваниківська ЗОШ
6Б Дзвиняцька ЗОШ – вихідний

Група А
12.30 год. – 5А Старобогородчанська ЗОШ - 3А Саджавська ЗОШ
13.00 год. – 1А Богородчанська ЗОШ №2 - 2А Старунський НВК
4А Підгірська ЗОШ – вихідний
Група Б
13.30 год. – 10Б Богородчанська ЗОШ №1 - 8Б Порогівська ЗОШ
14.00 год. – 6Б Дзвиняцька ЗОШ - 7Б Горохолинська ЗОШ
9Б Іваниківська ЗОШ – вихідний

ІІ ігровий день (19 березня) 3-4 тури
Група А
10.00 год. – Саджавська ЗОШ - Богородчанська ЗОШ №2
10.30 год. – Старобогородчанська ЗОШ - Підгірська ЗОШ
Старунський НВК – вихідний

Група Б
11.00 год. – Порогівська ЗОШ - Дзвиняцька ЗОШ
11.30 год. – Богородчанська ЗОШ №1 - Іваниківська ЗОШ
Горохолинська ЗОШ – вихідний

Група А
12.00 год. – Богородчанська ЗОШ №2 - Підгірська ЗОШ
12.30 год. – Саджавська ЗОШ - Старунський НВК
Старобогородчанська ЗОШ – вихідний
Група Б
13.00 год. – Дзвиняцька ЗОШ - Іваниківська ЗОШ
13.30 год. – Порогівська ЗОШ - Горохолинська ЗОШ
Богородчанська ЗОШ №1 – вихідний

ІІІ ігровий день (26 березня) 5 тур
Група А
10.00 год. – Старунський НВК – Підгірська ЗОШ
10.30 год. – Старобогородчанська ЗОШ – Богородчанська ЗОШ №2
Саджавська ЗОШ – вихідний

Група Б
11.00 год. – Горохолинська ЗОШ - Іваниківська ЗОШ
11.30 год. – Богородчанська ЗОШ №1 - Дзвиняцька ЗОШ
Порогівська ЗОШ – вихідний

ІV ігровий день (2 квітня) Півфінали
Малий кубок 1/4 фіналу
10.00 год. – 4А – 5Б
10.30 год. – 5А – 4Б

1/2 фіналу (перші матчі)
11.00 год. – 1А – 2Б
11.30 год. – 2А – 1Б

V ігровий день (9 квітня) Півфінали
Малий кубок 1/2 фіналу
10.00 год. – 3Б – переможець 4А – 5Б
10.30 год. – 3А – переможець 5А – 4Б

1/2 фіналу (другі матчі)
11.00 год. – 1А – 2Б
11.30 год. – 2А – 1Б

VІ ігровий день (16 квітня) Фінали
Малий кубок
10.00 год. – гра за 5 місце
10.30 год. – гра за 3 місце
11.00 год. – гра за 1 місце
Великий кубок
11.30 год. – гра за 3 місце
12.00 год. – гра за 1 місце
12.30 год. – нагородження призерів та учасників турніру
Категорія: Оголошення | Переглядів: 269 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz