Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 14.10.2019, 04:59
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2012 » Лютий » 15 » Анонс матчів ІХ туру
16:55
Анонс матчів ІХ туру
Поступила пропозиція від команд та суддів перенести матчі з суботи 18 лютого на неділю, тобто на даний момент календар виглядає наступним чином:

ІХ тур
Група А Група Б
19 лютого (неділя)

81. Ластівці – «Бистриця» 09.30 год.
82. Скобичівка – Пороги 10.15 год.
83. «Медик» – «Мадярський квартал» 11.00 год. гру медик-мадярський поміняли з
84. Маркова – Монастирчани 11.50 год. франка-явір у зв'язку з проведенням
85. «Дружба» – «Енергія» 12.40 год. Солотвині в неділю Свята Футболу
86. «Фронт змін» – Старуня 13.30 год.
87. «Франка» – «Явір» 14.20 год.
88. «Сокіл» – Раковець 15.00 год.
89. «Плюс» – Космач 15.45 год.
90. ЛВУМГ – Перевізник 16.30 год.

Раунд плей-офф 1/4 фіналу
25 лютого (субота) 26 лютого (неділя)

91. 9 місце А – 10 місце Б 11.00 год. 97. 4 місце А – 1 місце Б 12.00 год.
92. 10 місце А – 9 місце Б 11.50 год. 98. 3 місце А – 2 місце Б 12.50 год.
93. 5 місце А – 8 місце Б 12.40 год. 99. 2 місце А – 3 місце Б 13.40 год.
94. 6 місце А – 7 місце Б 13.30 год. 100. 1 місце А – 4 місце Б 14.30 год.
95. 7 місце А – 6 місце Б 14.20 год.
96. 8 місце А – 5 місце Б 15.10 год.

3 березня (субота) 1/2 фіналу 4 березня (неділя)

101. за 19 місце: прогр 91 – прогр 92 11.00 год. 107. програш 97 – програш 99 12.00 год.
102. за 17 місце:пер. 91 – перем. 92 11.50 год. 108. програш 98 – програш 100 12.50 год.
103. програш 93 – програш 95 12.40 год. 109. перемож. 97 – перемож. 99 13.40 год.
104. програш 94 – програш 96 13.30 год. 110. перем 98 – перемож. 100 14.30 год.
105. перем 93 – перем 95 14.20 год.
106.перем 94 – перем 96 15.10 год.

ФІНАЛ 11 березня (неділя)

111. за 15 місце: прогр. 103 – прогр. 104 09.30 год.
112. за 13 місце: перем. 103 – перем. 104 10.20 год.
113. за 11 місце: прогр. 105 – прогр. 106 11.10 год.
114. за 9 місце: перем. 105 – перем. 106 12.00 год.
перерва - 15 хв
115. за 7 місце: прогр.107 –108 13.00 год.
116. за 5 місце: перем. 107 – 108 13.50 год.
117. за 3 місце: прогр. 109 – 110 14.40 год.
118. за I місце: перем. 109 – 110 15.30 год.
Нагородження – 16.20 год
Категорія: Сезон 2011-2012 | Переглядів: 302 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 kuzja0  
На рахунок матчів дев'ятого туру, ще в п'ятницю до обіду будемо всім перезвонювати...

1 kuzja0  
Також є пропозиція провести 1/4 і 1/2 в один тиждень, тобто може бути два повних ігрових дні(25 і 26 лютого) в одні вихідні, а тоді 4 березня - фінали, тобто доженемо календар, але це в процесі розгляду... на даний момент все так, як написано зверху... killed killed killed killed killed

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz